0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار ۲ CRASH ROYAL حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Russia Liga Pro
Nikita Lyfenko
۳
۰
Vladimir Eremin
Finished
۰۲:۱۵
Anatoly Ilin
۲
۳
Vladimir Eremin
Finished
۰۰:۴۵
Lopatin Sergey
۱
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۱:۴۵
Nikolay Tarasenkov
۳
۰
Maksim Mameka
Finished
۰۲:۰۰
Roman Zelenskii
۰
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۰:۳۰
Dmitriy Ermolov
۳
۰
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۰:۴۵
Oleg Popov
۲
۳
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۱:۰۰
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۱:۳۰
Ivan Soldatov
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۴۵
Sergey Martyukhin
۳
۲
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۸:۴۵
Igor Sergeevich
۲
۳
Vasilevskiy Kirill
Finished
۰۹:۰۰
Oleg Kutuzov
۳
۱
Dmitrii Kustov
Finished
۰۹:۱۵
Nikita Sadovskiy
۱
۳
Yuri Gavrilov
Finished
۰۹:۴۵
Ildar Davlitshin
۰
۳
Oleg Moshnikov
Finished
۱۰:۳۰
Igor Sergeevich
۳
۱
Igor Rokhlin
Finished
۱۰:۳۰
Sergey Simonov
۲
۱
Nikita Sadovskiy
inprogress
۱۰:۴۵
Vyacheslav Chernov
۰
۳
Oleg Popov
Finished
۰۰:۰۰
Lopatin Sergey
۱
۳
Ivan Soldatov
Finished
۰۰:۱۵
Aleksey Shershnev
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۰۰:۱۵
Ivan Soldatov
۲
۳
Nikita Lyfenko
Finished
۰۱:۱۵
Aleksey Shershnev
۱
۳
Dmitriy Ermolov
Finished
۰۱:۴۵
Oleg Popov
۳
۱
Roman Zelenskii
Finished
۰۲:۳۰
Valery Kutin
۳
۲
Dmitriy Ermolov
Finished
۰۲:۴۵
Maksim Mameka
۲
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۳:۰۰
Aleksandr Fedorov
۳
۰
Aleksey Shershnev
Finished
۰۳:۱۵
Vladimir Eremin
۳
۲
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۱۵
Roman Zelenskii
۲
۳
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۳:۳۰
Anatoly Ilin
۳
۰
Nikita Lyfenko
Finished
۰۳:۴۵
Maksim Mameka
۱
۳
Oleg Popov
Finished
۰۴:۰۰
Aleksandr Fedorov
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۰۴:۱۵
Vladimir Eremin
۳
۰
Ivan Soldatov
Finished
۰۴:۱۵
Nikolay Tarasenkov
۲
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۴:۳۰
Nikita Lyfenko
۳
۰
Lopatin Sergey
Finished
۰۴:۴۵
Yuri Dvornichenko
۱
۳
Igor Sergeevich
Finished
۰۸:۰۰
Yuri Gavrilov
۳
۲
Sergey Simonov
Finished
۰۸:۱۵
Galuzinskii Stefan
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۸:۱۵
Ildar Davlitshin
۰
۳
Oleg Belugin
Finished
۰۸:۳۰
Dmitrii Kustov
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۸:۴۵
Oleg Moshnikov
۳
۲
Alexander Kolmin
Finished
۰۹:۰۰
Sergey Simonov
۱
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۰۹:۱۵
Oleg Belugin
۲
۳
Oleg Moshnikov
Finished
۰۹:۳۰
Igor Rokhlin
۳
۲
Yuri Dvornichenko
Finished
۰۹:۳۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۲
Galuzinskii Stefan
Finished
۰۹:۴۵
Yuri Dvornichenko
۳
۲
Vasilevskiy Kirill
Finished
۱۰:۰۰
Alexander Kolmin
۱
۳
Ildar Davlitshin
Finished
۱۰:۰۰
Yuri Gavrilov
۲
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۱۰:۱۵
Galuzinskii Stefan
۰
۳
Dmitrii Kustov
Finished
۱۰:۱۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Belugin
۱
۳
Alexander Kolmin
Finished
۱۱:۰۰
Surikov Viacheslav
-
-
Yuriy Lbov
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Dmitrii Konstantinov
-
-
Yankovskii Andrei
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Viktor Rakhmanovskii
-
-
Kutenkov Dmitry
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
Mikhail Gusev
-
-
Savinsky Aleksandr
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Yankovskii Andrei
-
-
Oleg Kharlakin
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Yuriy Lbov
-
-
Mikhail Gusev
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Kutenkov Dmitry
-
-
Evgeny Kalashnikov
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
Oleg Kharlakin
-
-
Dmitrii Konstantinov
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Savinsky Aleksandr
-
-
Surikov Viacheslav
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Evgeny Kalashnikov
-
-
Viktor Rakhmanovskii
بازی شروع نشده است
۱۴:۱۵
Surikov Viacheslav
-
-
Mikhail Gusev
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Andrei Molodykh
-
-
Dmitry Tunitsin
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
Yuriy Lbov
-
-
Savinsky Aleksandr
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Andrey Yakovlev
-
-
Sergey Kulikov
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Roman Alov
-
-
Igor Minchenkov
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Vladimir Khurgin
-
-
Aleksandr Kuzmin
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Vyacheslav Chernov
-
-
Ilya Novikov
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Mikhail Sverdlov
-
-
Vladimir Slesarev
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Igor Minchenkov
-
-
Vyacheslav Chernov
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Orlov Oleg
-
-
Andrey Yakovlev
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Alexander Poprotsky Vladimirovich
-
-
Vladimir Khurgin
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Ilya Novikov
-
-
Roman Alov
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Vladimir Slesarev
-
-
Aleksey Shershnev
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Roman Alov
-
-
Vyacheslav Chernov
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Sergey Kulikov
-
-
Orlov Oleg
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Aleksey Shershnev
-
-
Mikhail Sverdlov
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Aleksandr Kuzmin
-
-
Alexander Poprotsky Vladimirovich
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Igor Minchenkov
-
-
Ilya Novikov
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Girevenkov Alik
-
-
Dmitriy Lyalichev
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Aleksandr Ivanovich Frolov
-
-
Rostislav Salkin
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Afanasev Maksim Andreevich
-
-
Evgenii Kryuchkov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
Vadim Georgievich Evlampiev
-
-
Roman Khomenko
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Dmitriy Lyalichev
-
-
Afanasev Maksim Andreevich
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
Evgenii Kryuchkov
-
-
Girevenkov Alik
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Girevenkov Alik
-
-
Afanasev Maksim Andreevich
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
Dmitriy Lyalichev
-
-
Evgenii Kryuchkov
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Maksim Lobanov
-
-
Mikhail Melnikov
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Europe TT Elite Series
Karol Wisniewski
۲
۳
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۰:۰۰
Rudomina Kamil
۱
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۲:۲۵
Lukasz Jarocki
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۳۵
Wisniewski Bartlomiej
۲
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۳:۳۰
Artur Daniel
۳
۲
Karol Wisniewski
Finished
۰۹:۱۰
Krzysztof Kapik
۳
۰
Rudomina Kamil
Finished
۰۰:۰۰
Seroka Szymon
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۰:۱۰
Mariusz Koczyba
۳
۰
Adam Kasperski
Finished
۰۰:۱۵
Murawski Daniel
۳
۱
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۰:۲۵
Adrian Spychala
۳
۰
Krystian Kolodziej
Finished
۰۰:۳۵
Jakub Grzegorczyk
۳
۲
Piotr Strus
Finished
۰۰:۴۰
Lukasz Jarocki
۳
۱
Seroka Szymon
Finished
۰۱:۰۰
Jaroslaw Rolak
۳
۱
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۱:۰۵
Karol Wisniewski
۲
۳
Balcerzak Marcin
Finished
۰۱:۲۵
Mariusz Koczyba
۱
۳
Piotr Strus
Finished
۰۱:۲۵
Adrian Spychala
۰
۳
Seroka Szymon
Finished
۰۱:۵۰
Adam Kasperski
۲
۳
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۱:۵۰
Krystian Kolodziej
۰
۳
Balcerzak Marcin
Finished
۰۲:۱۰
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۲:۱۵
Adrian Fabis
۳
۱
Schaniel Krzysztof
Finished
۰۲:۴۰
Blazej Szczepanek
۳
۱
Adam Kasperski
Finished
۰۳:۰۵
Krzysztof Kapik
۱
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۳:۱۵
Adrian Fabis
۳
۱
Blazej Szczepanek
Finished
۰۳:۵۵
Jaroslaw Rolak
۳
۰
Schaniel Krzysztof
Finished
۰۴:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۲
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۴:۴۵
Blazej Szczepanek
۳
۱
Schaniel Krzysztof
Finished
۰۵:۰۵
Adrian Fabis
۳
۲
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۵:۳۰
Jaroslaw Rolak
۱
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۵:۵۵
Blazej Szczepanek
۳
۱
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۶:۲۰
Adrian Fabis
۲
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۶:۴۰
Adam Kasperski
۳
۲
Schaniel Krzysztof
Finished
۰۷:۰۵
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Aleksander Lilien
Finished
۰۷:۳۰
Blazej Szczepanek
۰
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۷:۳۰
Zochniak Jakub
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۷:۵۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۰
Schaniel Krzysztof
Finished
۰۷:۵۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۱۵
Adrian Fabis
۱
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۸:۱۵
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Grzegorz Adamiak
Finished
۰۸:۲۰
Jakub Kosowski
۱
۳
Petas Kacper
Finished
۰۸:۴۰
Damian Korczak
۳
۱
Gerasimos Chatziligeroudis
Finished
۰۸:۴۵
Artur Grela
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۹:۰۵
Jan Zandecki
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۹:۳۰
Bartosz Czerwinski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۹:۳۵
Jakub Kosowski
۳
۰
Artur Grela
Finished
۰۹:۵۵
Marcin Jadczyk
۰
۳
Petas Kacper
Finished
۱۰:۲۰
Artur Daniel
۳
۱
Gerasimos Chatziligeroudis
Finished
۱۰:۲۵
Jan Zandecki
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۰:۴۵
Damian Korczak
۰
۳
Grzegorz Adamiak
Finished
۱۰:۴۵
Krzysztof Kotyl
۱
۳
Aleksander Lilien
Finished
۱۱:۰۰
Artur Grela
۳
۱
Petas Kacper
Finished
۱۱:۰۵
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Artur Daniel
Finished
۱۱:۱۰
Jakub Kosowski
۱
۱
Jan Zandecki
inprogress
۱۱:۳۰
Karol Wisniewski
۱
۰
Gerasimos Chatziligeroudis
inprogress
۱۱:۳۵
  Czech Republic Pro League
Julius Lazar
۰
۳
Vladimir Postelt
Finished
۱۰:۳۰
Havel Ladislav
۳
۰
Jan Potensky
Finished
۰۱:۳۰
Michal Zahradka
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۲:۰۰
Miloslav Lubas
۳
۱
Tomas Regner
Finished
۱۰:۳۰
Karel Hons
۳
۱
Ales Krejci
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Lysek
۱
۳
Lukas Kantor
Finished
۱۰:۳۰
Petr Machovec
۳
۲
Jiri Beranek
Finished
۰۰:۰۰
Milan Regner
۰
۳
Mikulas Leopold
Finished
۰۰:۰۰
Robin Pacha
۲
۳
Milan Klement
Finished
۰۰:۰۰
Josef Toth
۳
۱
Jiri Foltynek
Finished
۰۰:۰۰
Ondrej Kucirek
۳
۱
Josef Grill
Finished
۰۰:۳۰
Josef Toth
۲
۳
Jiri Foltynek
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Svacha
۲
۳
Milan Klement
Finished
۰۱:۰۰
Milan Fikar
۲
۳
David Kacirek
Finished
۰۱:۰۰
Mikulas Leopold
۰
۳
Milan Regner
Finished
۰۱:۰۰
Matous Klimenta
۲
۳
Alesh Bayer
Finished
۰۱:۳۰
Ondrej Baly
۳
۲
Lubor Sulava
Finished
۰۲:۰۰
Jan Potensky
۱
۳
Pavel Kulhanek
Finished
۰۲:۳۰
Alesh Bayer
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۲:۳۰
Havel Ladislav
۳
۰
Ondrej Baly
Finished
۰۳:۰۰
Matous Klimenta
۰
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۳:۰۰
Pavel Kulhanek
۳
۰
Lubor Sulava
Finished
۰۳:۳۰
Jiri Ruzicka
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۳:۳۰
Alesh Bayer
۳
۱
Michal Zahradka
Finished
۰۴:۰۰
Jan Potensky
۱
۳
Ondrej Baly
Finished
۰۴:۰۰
Lubor Sulava
۳
۱
Havel Ladislav
Finished
۰۴:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۲
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۴:۳۰
Michal Zahradka
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۵:۰۰
Ondrej Baly
۳
۰
Pavel Kulhanek
Finished
۰۵:۰۰
Lubor Sulava
۲
۳
Jan Potensky
Finished
۰۵:۳۰
Pavel Kulhanek
۳
۲
Havel Ladislav
Finished
۰۶:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۰
Matous Klimenta
Finished
۰۶:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Michal Zahradka
Finished
۰۶:۳۰
Havel Ladislav
۲
۳
Lubor Sulava
Finished
۰۶:۳۰
Pavel Kulhanek
۳
۲
Ondrej Baly
Finished
۰۷:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۰۷:۰۰
Tomasch David
۳
۱
Miloslav Lubas
Finished
۰۹:۳۰
Jiri Neuman
۳
۰
Karel Hons
Finished
۰۹:۳۰
Richard Skacelik
۱
۳
Tomas Lysek
Finished
۰۹:۳۰
Vit Havlik
۳
۱
Julius Lazar
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Postelt
۲
۳
Vladimir Havlicek
Finished
۱۰:۰۰
Tomas Regner
۳
۱
Milan Smesny
Finished
۱۰:۰۰
Ales Krejci
۳
۱
Jaroslav Wasserbauer
Finished
۱۰:۰۰
Lukas Kantor
۰
۳
Martin Pavliska
Finished
۱۰:۰۰
Milan Smesny
۳
۰
Tomasch David
Finished
۱۱:۰۰
Jaroslav Wasserbauer
۳
۲
Jiri Neuman
Finished
۱۱:۰۰
Vladimir Havlicek
۲
۳
Vit Havlik
Finished
۱۱:۰۰
Martin Pavliska
۱
۳
Richard Skacelik
Finished
۱۱:۰۰
Tomasch David
۲
۰
Tomas Regner
inprogress
۱۱:۳۰
Jiri Neuman
۲
۰
Ales Krejci
inprogress
۱۱:۳۰
Vit Havlik
۰
۲
Vladimir Postelt
inprogress
۱۱:۳۰
Richard Skacelik
۱
۱
Lukas Kantor
inprogress
۱۱:۳۰
  China WTT Contender Taiyuan
Kwan Kit Ho
۲
۳
Man Ho Kwan
Finished
۱۱:۰۰
Dingshuo Liu
۳
۰
Javen Choong
Finished
۰۷:۳۰
Chun Kit Choy
۱
۳
Kwan To Yiu
Finished
۰۸:۰۵
Kai Zhou
۳
۰
Yik Man Pau
Finished
۰۹:۵۰
Josh Shao Han Chua
۱
۳
Zhe Yu Clarence Chew
Finished
۱۰:۲۵
Dongshen Hu
-
-
Fei Xue
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۵
Yingbin Xu
-
-
Li Yan Jun
بازی شروع نشده است
۱۲:۱۰
Jing-Kai Hung
-
-
Chen Yuanyu
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
  Brazil WTT Contender Rio de Janeiro
Hazin, Jeremy
۰
۳
Ricardo Walther
Finished
۰۰:۰۰
Leonardo Kenzo Iizuka
۳
۲
Adrien Rassenfosse
Finished
۰۰:۰۰
Gustavo Tsuboi
۱
۳
Benedek Olah
Finished
۰۰:۰۰
Niagol Stoyanov
۰
۳
Manush Utpalbhai Shah
Finished
۰۰:۳۵
Fanbo Meng
۳
۰
Luca Kumahara
Finished
۰۰:۳۵
Rafael Turrini
۲
۳
Lubomir Pistej
Finished
۰۰:۳۵
Can Akkuzu
۳
۰
Andrea Puppo
Finished
۰۰:۳۵
  World TT-CUP
Zapala Krzysztof
۰
۳
Fabian Sikora
Finished
۰۰:۰۰
Zbynek Vyskocil
۲
۳
Lukas Vich
Finished
۰۰:۱۰
Zwolinski Piotr
۳
۲
Tomasz Witkowski
Finished
۰۰:۱۵
Vojtech Waldhauser
۳
۱
Vojtech Sanc
Finished
۰۰:۲۰
Petr Kotrbaty
۳
۰
Matej Beran
Finished
۰۰:۲۵
Gola Blazej
۰
۳
Wojciech Marszal
Finished
۰۰:۳۰
Dominik Lafek
۱
۳
Zdenek Dusek
Finished
۰۰:۴۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۵
Vojtech Sanc
۰
۳
Martin Boltik
Finished
۰۰:۵۵
Wojciech Marszal
۳
۱
Zapala Krzysztof
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Krejci
۱
۳
Vojtech Waldhauser
Finished
۰۱:۲۵
Ondrej Fiklik
۳
۰
Matej Beran
Finished
۰۱:۳۰
Fabian Sikora
۳
۰
Kos Pawel
Finished
۰۱:۳۰
Zdenek Dusek
۲
۳
Dominik Lafek
Finished
۰۱:۵۰
Karol Guzy
۳
۱
Gola Blazej
Finished
۰۲:۰۰
Petr Kotrbaty
۳
۱
Marek Kulisek
Finished
۰۲:۰۰
Santosh Chandrasekaran
۰
۳
Astalus Sorin
Finished
۰۲:۱۰
Jakub Caban
۳
۰
Albert Misztal
Finished
۰۲:۳۰
Ravi Chandra
۱
۳
Santosh Chandrasekaran
Finished
۰۲:۴۰
Morawski Piotr
۳
۱
Cezary Krawczyk
Finished
۰۳:۰۰
Astalus Sorin
۳
۱
Ravi Chandra
Finished
۰۳:۱۰
Emil Michalski
۰
۳
Albert Misztal
Finished
۰۳:۳۰
Jakub Caban
۳
۱
Morawski Piotr
Finished
۰۴:۰۰
Fahimi Nader
۱
۳
Vijay Kumar
Finished
۰۴:۱۰
Judas Mimsypohc
۳
۰
Narendra Modi
Finished
۰۴:۱۵
Emil Michalski
۱
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۴:۳۰
Fahimi Nader
۰
۳
Narendra Modi
Finished
۰۴:۴۰
Vijay Kumar
۰
۳
Judas Mimsypohc
Finished
۰۴:۴۵
Morawski Piotr
۱
۳
Albert Misztal
Finished
۰۵:۰۰
Fahimi Nader
۳
۱
Judas Mimsypohc
Finished
۰۵:۱۰
Narendra Modi
۳
۲
Vijay Kumar
Finished
۰۵:۱۵
Emil Michalski
۰
۳
Morawski Piotr
Finished
۰۵:۳۰
Jakub Caban
۱
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۶:۰۰
Judas Mimsypohc
۳
۱
Narendra Modi
Finished
۰۶:۰۵
Emil Michalski
۱
۳
Jakub Caban
Finished
۰۶:۳۰
Cezary Krawczyk
۳
۱
Albert Misztal
Finished
۰۷:۰۰
Albert Misztal
۳
۲
Morawski Piotr
Finished
۰۷:۳۰
Cezary Krawczyk
۱
۳
Jakub Caban
Finished
۰۸:۰۰
Karol Sulkowski
۱
۳
Gala Bartlomiej
Finished
۰۸:۳۰
Dawid Pelczar
۳
۱
Stapor Rafal
Finished
۰۹:۰۰
Gola Pawel
۰
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۰۹:۳۰
Milosz Kukawka
۰
۳
Filip Kociuba
Finished
۰۹:۳۵
Miguel Chamorro
۱
۳
Martin Ivan
Finished
۰۹:۴۰
Petr Libovicky
۰
۳
Jan Hruska
Finished
۰۹:۵۰
Karol Sulkowski
۱
۳
Stapor Rafal
Finished
۱۰:۰۰
Valois Kayque
۱
۳
Adam Gdula
Finished
۱۰:۰۵
Hector Saavedra
۰
۳
Eduardo Gonzales
Finished
۱۰:۱۰
Martin Novak
۲
۳
Pavel Vyvial
Finished
۱۰:۲۰
Frantisek Dvorak
۱
۳
Adam Kral
Finished
۱۰:۲۵
Maciej Kolek
۲
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۰:۳۵
Sancho Libre
۰
۳
Martin Ivan
Finished
۱۰:۴۰
Petr Libovicky
۱
۳
Pavel Vyvial
Finished
۱۰:۵۰
Michal Nemec
۱
۳
Tomas Cerveny Jr.
Finished
۱۰:۵۵
Dawid Pelczar
۰
۳
Gola Pawel
Finished
۱۱:۰۰
Milosz Kukawka
۰
۳
Valois Kayque
Finished
۱۱:۰۵
Miguel Chamorro
۱
۳
Hector Saavedra
Finished
۱۱:۱۰
Jan Hruska
۱
۳
Martin Novak
Finished
۱۱:۲۰
Frantisek Dvorak
۱
۱
Tomas Cerveny Jr.
inprogress
۱۱:۲۵
Karol Sulkowski
۱
۲
Bartlomiej Molka
inprogress
۱۱:۳۰
Maciej Kolek
۱
۰
Adam Gdula
inprogress
۱۱:۳۵
  Brazil WTT Contender Rio de Janeiro, Mixed Doubles
Doti Arado F./Fiore B.
۰
۳
Tanaka Y./Nagasaki M.
Finished
۰۱:۱۰
Poret T./Guisnel O.
۳
۰
Jouti E./Sarda M. A.
Finished
۰۱:۱۰
Aceves A.C/Madrid M.
۳
۰
Pradella T./Stolarski L.
Finished
۰۱:۱۰
  World Ping Pong Point
Ivan Gayday
۰
۳
Manko Viktor
Finished
۰۸:۱۷
Roiland Dmytro
۱
۳
Nikolay Ulyanchich
Finished
۰۸:۴۷
Oleksandr Leonenko
۰
۳
Manko Viktor
Finished
۰۹:۱۷
Ivan Gayday
۱
۳
Roiland Dmytro
Finished
۰۹:۴۷
Oleksandr Leonenko
۳
۱
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۰:۱۷
Roiland Dmytro
۳
۲
Manko Viktor
Finished
۱۰:۴۷
Ivan Gayday
۲
۱
Nikolay Ulyanchich
inprogress
۱۱:۱۷
  China WTT Contender Taiyuan Women
Karen Lyne
۳
۲
Tsz Lam Kong
Finished
۰۸:۴۰
Shuhan Fan
۳
۰
Tiffany Ke
Finished
۰۹:۱۵
  Czech Republic TT Star Series
Hampus Soderlund
۳
۲
Dmitrij Prokopcov
Finished
۰۹:۳۰
Tomas Konecny
۳
۲
Alvaro Gainza
Finished
۱۰:۰۰
Barry Berben
۰
۳
David Reitspies
Finished
۱۰:۳۰
Michal Benes
۰
۳
Laurens Devos
Finished
۱۱:۰۰
Hampus Soderlund
۰
۱
Tomas Konecny
inprogress
۱۱:۳۰
  Belarus Liga Pro
Viktor Kozlov
۳
۱
Kirill Zavorotynskii
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil WTT Contender Rio de Janeiro, Women Doubles
Kano S./Menezes A.
-
-
Hashimoto H./Sato H.
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید